
A Magyar Akvakultúra és Halászati Szakmaközi Szervezet (MA-HAL) május 23-án tartotta tisztújító közgyűlését Budapesten, a Rubin Wellness & Conference Hotelben. Az esemény nem csupán a szervezet vezető testületeinek megválasztásáról szólt, hanem a leköszönő elnök, dr. Németh István 15 éves munkásságának összegzéséről, a MA-HAL szakmai és gazdasági eredményeinek, valamint a jövőbeni terveinek ismertetéséről is.
Lapszám, melyben a cikk megjelent:









































